Hyundai

Nowe Hyundaie są po prostu piękne – zaprojektowano je od podstaw tak, by podobały się europejskiemu konsumentowi. Nic dziwnego, że marka ta przebojem wdarła się na czołówki list sprzedaży na Starym Kontynencie. Dodatkową zachętą do rozejrzenia się za swoim nowym Hyundaiem, jest możliwość skorzystania z atrakcyjnie wycenionego abonamentu, dzięki któremu w ciągu kilku dni wyjedziesz nowym samochodem z salonu, płacąc niewielką opłatę. Jak to działa?

Dlaczego Hyundai?

Hyundai to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek motoryzacyjnych na świecie. Choć pochodzi z Korei, to dążenie do perfekcji i wysoka jakość wykorzystywanych podzespołów powodują, że jest równie ceniony, jak japońscy producenci. Hyundai przez ostatnie kilkanaście lat wykonał ogromny postęp technologiczny, jak i wizerunkowy, czego efekty można zauważyć na własne oczy. Nowe modele – i20, i30, Elantra czy Tucson wyglądają nowocześnie, ale i gustownie i widać, że są projektowane w europejskim stylu. Jednak nie sama stylistyka decyduje o tym, czy samochody są warte zainteresowania. Dużo ciekawych rzeczy można znaleźć od strony technicznej – zarówno autorskie jednostki napędowe koncernu Hyundai-Kia, jak i elementy zawieszenia, układu kierowniczego, czy rozwiązania zapewniające komfort należą do najwyżej ocenianych w motoryzacyjnym świecie. A ekonomiczność i niezawodność koreańskich silników jest regularnie bardzo wysoko plasowana w różnych rankingach i porównaniach. Dlatego naprawdę warto przyjrzeć się ofercie Hyundai i samodzielnie sprawdzić, jak wygodne i bezpieczne są to samochody. Szczególnie że teraz dostępne są one w ramach nowych modeli finansowania – m.in. abonamentu.

Nowy Hyundai na abonament

Oferowane w ramach Hyundai abonament samochody kosztują znacznie mniej niż gdyby zdecydować się na „tradycyjny” kredyt lub leasing.  Jak to możliwe? Wszystko dzięki całkowicie innemu podejściu do posiadania auta. Decydując się na abonament, tak naprawdę rezygnujesz z wykupu samochodu na własność, co z jednej strony może wydawać się wadą, a z drugiej zaletą. Dlaczego zaletą? Otóż osoby kupujące na kredyt mają wliczoną w raty całą jego wartość, więc kończąc spłacanie rat, stają się jego właścicielami. Ci, którzy wybierają leasing, spłacają pewną cześć w postaci rat, od których wysokości zależy końcowa kwota wykupu. W obu tych przypadkach na koniec okresu spłaty stajesz się właścicielem samochodu – akurat po kilku latach eksploatacji, kiedy najchętniej byś się go pozbył. W abonamencie płacisz tylko raty odpowiadające utracie jego wartości podczas eksploatacji Twojego Hyundaia, powiększonej o niewielkie koszty operacyjne. W momencie, kiedy kończy się Twoja umowa, po prostu wymieniasz samochód na kolejny model – to łatwiejsze niż szukać kupca na używane auto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here