Drzwiczki kominkowe

Uczucie komfortu termicznego jakie daje w domu kominek jest cenione przez wielu użytkowników. Dodatkową zaletą jest obniżenie rachunków za ogrzewanie, szczególnie jeśli w domu posiadamy piec na olej czy gaz które są drogim opałem. Drewno do kominka kosztuje zdecydowanie mniej, a ciepło rozprowadzane jest od razu po salonie w którym mieszkańcy spędzają większość czasu, w przeciwieństwie do długo nagrzewających się kaloryferów. To powoduje, że kominki w domach stają się bardzo popularne, a osoby posiadające starsze domy z otwartymi kominkami zastanawiają się jak je zmodyfikować, aby uniknąć rozprzestrzeniania się pyłków wewnątrz pomieszczenia i nieprzyjemnego zapachu przy np. niekorzystnym kierunku wiatru.

Sprzedawane w sklepach i Internecie kominki nie zawsze będą odpowiadać naszym potrzebom. Na szczęście można samemu zbudować kominek zamawiając drzwi do kominka na wymiar. Pozwoli to dobrać na produkt idealnie dopasowany do naszych potrzeb dzięki szerokim możliwościom personalizacji. Zakupu tego typu możemy dokonać np. na stronie drzwiczki-kominkowe.pl.

W sklepie będziemy mogli wybrać spośród wielu rodzajów wykonania drzwiczek. Można wybrać standardowe proste wykonanie, ale również posiadające boczną szybę czy łukowe. Innym typem są drzwiczki półokrągłe lub z popielnikiem jak również pryzmatyczne. Wymiar jest podawany przez klienta i takie drzwiczki do kominka zostaną wyprodukowane. Dzięki ręcznej produkcji wykonanie jest bardzo precyzyjne i staranne. Producent jest pewny swoich wyrobów i dlatego drzwiczki kominkowe objęte są pięcioletnią gwarancją. Możliwości personalizacji jest naprawdę wiele. Przede wszystkim istnieje możliwość wyboru koloru ramy. Może być ona szara lub czarna.

Kolejnym krokiem jest wybór koloru okuć, a następnym rodzaj wykończenia jak również wybór pasków maskujących. Możliwość wyboru kierunku otwarcia drzwi da możliwość wpasowania drzwiczek do każdego wkładu, a funkcja samoczynnego zamykania zabezpieczy dzieci przed poparzeniem. Łącznie producent oferuje 41472 wariantów drzwiczek, co pokazuje jak szeroka jest możliwość dostosowania produktu pod własne wymagania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here