Kompleksowe wyposażenie magazynów

Każda działalność prowadzona w branży produkcyjnej, rolnej, jak i w usługach czy też w handlu bazuje na mniej lub bardziej rozbudowanym parku maszynowym, na różnego rodzaju sprzęcie, meblach i akcesoriach. Skuteczne prowadzenie działalności jest możliwe tylko wtedy, gdy zapewnione zostaną odpowiednie warunki techniczno – organizacyjne na stanowiskach pracy. Najistotniejsze jest zachowanie optymalnego poziomu bezpieczeństwa, szczególnie wtedy,  gdy praca odbywa się w wymagających warunkach, a pracownicy narażeni są np. na kontakt z niebezpiecznymi substancjami.

Liczy się jakość

Rozpoczynamy działalność gospodarczą – zamierzamy zostać producentem, usługodawcą albo handlowcem? W większości branży koniecznością staje się korzystanie z hal, magazynów, a także z zaplecza technicznego oraz sanitarnego i innych powierzchni użytkowych.

Każde z tych miejsc musi być odpowiednio wyposażone, tak aby spełniało swoje funkcje i było bezpieczne oraz ergonomiczne. Nabywając konieczny sprzęt (różnych kategorii), zawsze warto mieć na uwadze jego jakość.

Nawet, jeśli będą to zwykłe pojemniki – warto, aby były one wykonane z najlepszych tworzyw sztucznych, zapewniających optymalne warunki przechowywania towaru, narzędzi i innych przedmiotów. 

Przykładowo – pojemniki i kontenery wykonane z materiałów PP i HDPE są ponadstandardowo uniwersalne – można w nich przechowywać właściwie wszystkie materiały, również artykuły spożywcze. Pojemniki takie – lekkie, solidne i trwałe, łatwe do utrzymania w czystości – będą w pełni funkcjonalne przez wiele lat.

Takie pojemniki, regały, w których można je umieszczać, specjalistyczne kontenery oraz sprzęt wykonany z metalu, wyróżniający się trwałością i solidnością (są to np. regały, wózki przemysłowe, szafki, sprzęt BHP i wiele innych) – znajdziemy w ofercie specjalistycznego sklepu z artykułami magazynowymi – Magazynuj.pl.

To tylko niewielka część bogatego asortymentu sklepu – produkty ze sklepu magazynuj.pl posiadają niezbędne certyfikaty, wymagane na rynku polskim i unijnym. 

Są to sprzęty, narzędzia, meble magazynowe oraz akcesoria atestowane, wykonane z najlepszych materiałów. Magazynuj.pl rozwija z powodzeniem sprzedaż specjalistycznego wyposażenia dla przedsiębiorstw już od 10 lat.

Maksimum bezpieczeństwa

Magazynuj.pl oferuje standardowy sprzęt magazynowy, ale również specjalistyczne wyposażenie, w tym wanny wychwytowe. Wanny te sprawdzają się m.in. w składowaniu pojemników IBC, beczek oraz kontenerów, w których przechowywane są substancje wymagające szczególnego traktowania. Są to np. ciecze przemysłowe, substancje łatwopalne i inne, nieobojętne dla zdrowia i bezpieczeństwa ekologicznego, chemikalia.

Aby wanna rzeczywiście zapewniała właściwą ochronę, powinna zmieścić zawartość największego ustawionego na niej pojemnika albo 10% składowanej objętości. Jeśli substancje niebezpieczne są składowane w obszarach objętych ochroną wód, wanna wychwytowa musi pomieścić 100% pojemności wszystkich ustawionych na niej pojemników.

Magazynuj.pl oferuje nie tylko wanny wychwytowe (metalowe oraz wykonane z tworzywa sztucznego PE), ale również platformy wychwytowe, wanny ociekowe oraz pojemniki IBC – czyli kompleksowy sprzęt, którego zadaniem jest zapewnienie najlepszych warunków przechowywania niebezpiecznych substancji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here