Darmowe lajki na Instagramie

Co daje użytkownikom zdobywanie lajków na Instagramie? Przede wszystkim popularność i możliwość budowania swojej marki. W dodatku możemy podzielić się swoimi zainteresowaniami, a w rezultacie – zarabiać na pasji. W obecnych czasach wszelkie reklamy przeniosły się na media społecznościowe, a zawód influencera jest jednym z najbardziej pożądanych. Duża ilość like na Instagramie jest w tym niesamowicie ważna, tylko jak je zdobyć?

Znajdź pomysł na swoje konto

Grunt to mieć na siebie pomysł, albo na swoją firmę. Ludzie cenią sobie pomysłowość i nietuzinkowe zainteresowania. Twoją pierwszą i być może najważniejszą decyzją jest wybranie kontentu, w której dobrze się czujesz i jest on spójny z twoją osobą. Nie ma nic gorszego niż fałszywość i niespójność. Nie możesz być sportowcem i pasjonatem zdrowego odżywiania, a jednocześnie reklamować wódkę i papierosy. Postaraj się również stworzyć grupę osób zainteresowaną tematyką w której chcesz się poruszać i zacznij budować swoją społeczność. Buduj wieź ze swoimi odbiorcami, nie jest to łatwe ale bardzo przydatne długofalowo i pozwoli na zdobycie darmowych lajków.

Nazwa Twojego profilu

Kiedy już założysz konto, zaplanujesz sobie mniej więcej w jakim kierunku ma się rozwijać twój profil, nadejdzie pora na napisanie kilku słów o swojej ‘’marce’’. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne. Koniecznie musisz napisać krótki opis czym się znajdujesz / w jakiej branży działasz / do kogo jest skierowany dany produkt. W opisie możesz poinformować, że można Cię znaleźć również w innych mediach społecznościowych. Może to być : Snapchat, Tik Tok lub Tumbler.

Wymiana lajków na grupach i forach tematycznych

Skoro masz już konto, kilka zdjęć, pora zbierać lajki. Coraz więcej jest w Internecie miejsc gdzie użytkownicy mogą reklamować swoje konto na Instagramie i w ten sposób zdobyć darmowe lajki. Z pomocą często przychodzi Facebook lub fora tematyczne. Bardzo często zakładane są wątki typu lajk za lajk czy obserwacja za obserwacje. Instagram posiada różne algorytmy. W tym taki zgodnie z którym, jeśli zdjęcie ma dobry start jest ono bardziej promowane. Więc, jeśli post otrzymuje dużo lajków w pierwszych minutach po publikacji, będzie ono widoczne dla większej liczby użytkowników. Dlatego warto przemyśleć to kiedy skorzystać z pomocy innych grupowiczów żeby jak najwięcej zyskać, najlepiej długofalowo.

Wykorzystywanie popularnych hashtagów

Hasztag to słowo lub wyrażenie poprzedzone symbolem #, będące formą znacznika. Stały się one nieodzownym elementem Instagrama, który w znacznym stopniu je spopularyzował. Nie używając ich zaprzepaszczasz swoje szansę na dotarcia do nowych odbiorców. Wykorzystując odpowiednie hasztagi możesz trafić do większej ilości użytkowników oraz zdobyć obserwujących spoza swojej dziedziny i kontentu. Używanie ich nie zajmuje dużo czasu i powoduje wzrost polubień od razu po dodaniu zdjęcia. Oczywiście musisz używać ich mądrze i tak żeby pasowały do zdjęcia które wstawiasz.

Jaki hashtag użyć?

Po pierwsze, nie używamy ich dużo. Według statystyk lepiej użyć od 5 do 10 hashtagów zgodnych i pasujących do zdjęcia, niż 30 byleby tylko były. Po za tym nie wygląda to ani dobrze, ani estetycznie. Jednak jeśli chodzi o najpopularniejsze hashtagi to algorytm Instagrama promowane jedynie zdjęcia, które uzyskują najwięcej lajków i komentarzy. W ten sposób użytkownik od razu dostaje wartościowe treści. To nie oznacza, że masz się zniechęcać. Powiedzmy, że stanowi do dobrą motywację.

Co się najlepiej klika?

Na świecie

#love ( > 2 000 000 000 postów)
#instagood (> 1 300 000 000 postów)
#photooftheday (> 901 000 000 postów)
#fashion ( > 930 000 000 postów)
#beautiful (> 728 000 000 postów)

W Polsce

#polishgirl (> 58 600 000 postów)
#poland (> 34 900 000 postów)
#polishboy (> 18 000 000 postów)

Hasztagi typu: l4l i f4f

Wymienianie się lajkami z innymi użytkownikami, czyli potoczne like for like. Odbywa się to najczęściej za pośrednictwem grup na facebooku, lub właśnie z hasztagów do tego przeznaczonych. To ty możesz zainicjować interakcje i jako pierwszy zacząć lajkować zdjęcia oznaczonych tagami #l4like, #l4l, #likeforlike #like4like ect. Osoby używające tych hasztagów sugerują, że się odwdzięczą tym samym. Sami też możemy pod zdjęciem umieszczać tego typu hasztagi. Umieszczając je przekazujemy innym użytkownikom, że za polubienie naszego posta odwzajemnimy się tym samym. Niestety, jest to dość czasochłonny sposób zdobywania darmowych lajków.

Odpowiedni czas i częstotliwość publikacji treści

Regularność dodawania zdjęć ma znaczenie. Za wyświetlanie na Instagramie odpowiadają różnego typu algorytmy. Publikowanie zbyt często lub zbyt rzadko powoduje, że treści są gorzej pozycjonowane, a przez co masz mniej odbiorców. Pamiętaj, że nie tylko przypomnisz obserwatorom o swoim istnieniu ale także ,,pokazujesz” Instagramowi, że ktoś interesuje się twoim profilem. Dlatego dodawaj minimum 5 zdjęć lub filmów tygodniowo. Warto też pamiętać by nie przesadzić z ilością zdjęć. Wyczekiwanie jest lepsze niż spam.

Jakie zatem są najlepsze godziny do publikowania na Instagramie? Na przykład: najlepsze godziny dla branży gastronomicznej to 10:00, 12:00 lub 20:00 – to są godziny kiedy najwięcej myślimy o jedzeniu. Wszelkie materiały modowe i urodowe najlepiej udostępniać w godzinach dojazdu do pracy i lunchu. Wszelakie memy w godzinach szkolnych zajęć. Filmiki zaś najlepiej publikować po 21:00 wtedy większość użytkowników chce się zrelaksować i pooglądać coś śmiesznego. Najlepsze dni do dodawania zdjęć to: poniedziałek, środa i czwartek, ale to tylko teoria.

Teraz już wiesz jak dużo czasu i zaangażowania potrzeba aby zdobyć lajki na Instagramie za darmo. Warto przemyśleć ich zakup w Internecie. Na stronie Polskielajki.pl za 1000 lajków zapłacicie zaledwie 23,99 zł. Lajki możecie dostać błyskawicznie po opłaceniu zamówienia. Decyzja należy do was.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here