Master of Business Administration w WSB w Warszawie to studia MBA w formule online

Menedżerowie i liderzy biznesu, którym zależy na poszerzeniu i usystematyzowaniu posiadanej wiedzy, nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych, rozwinięciu umiejętności przywódczych i orientacji w światowej trendach biznesowych, często decydują się na studia MBA. Teraz jednak mogą je realizować także online – co dla wielu może być ogromnym ułatwieniem.

Studia MBA online w WSB Warszawa: 1,5 roku intensywnego treningu biznesowego

Wyższa Szkoła Bankowa oferuje studia MBA w nowej formule – czyli studia MBA online. To może być interesująca opcja dla menedżerów i przedstawicieli kadry kierowniczej, którzy chcą się rozwijać, ale nie mogliby brać regularnego udziału w spotkaniach na sali wykładowej. W przypadku studiów online nie będzie to konieczne – formuła programu obejmuje 17 modułów realizowanych poprzez internet oraz 3 spotkania stacjonarne. Dzięki temu uczestnicy mogą brać udział w zajęciach bez względu na to, czy są np. na delegacji służbowej lub dłuższym wyjeździe. Studia w formule online pozwalają również zaoszczędzić cenny czas, potrzebny na regularne dojazdy do budynku uczelni. Co jednak ważne – mimo wszystko uczestnicy będą mieli kilka okazji do spotkania na żywo, co pozwoli im m.in. na przeprowadzenie ożywionych dyskusji (prowadzone online mają nieco inny charakter).

W WSB uczestnicy zajęć mogą liczyć również na wirtualne wizyty studyjne w firmach oraz sesje eksperckie i networkingowe. Dodatkowo dyplom MBA sygnowany jest także przez Franklin University – program studiów w WSB jest przygotowany we współpracy z tą amerykańską uczelnią. Więcej o samym programie można przeczytać na https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/warszawa/program.

Dlaczego warto zdecydować się na studia MBA?

Po pierwsze – to dla wielu menedżerów i liderów biznesu szansa na usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy, którą zdobyli na wcześniejszych etapach edukacji i podczas rozwijania kariery zawodowej. Ogromną zaletą studiów MBA jest również networking i możliwość stworzenia (lub rozbudowania) swojej sieci kontaktów biznesowych. To niezwykle istotne, ponieważ  może ona pomóc w znalezieniu bardziej rozwojowej, lepiej płatnej pracy lub partnera do rozwinięcia własnego projektu.

Studia MBA pozwalają również na realizację własnych projektów czy dyskusję i wymianę doświadczeń z innymi profesjonalistami – i mowa nie tylko o prowadzących zajęcia, ale także o pozostałych uczestnikach. To szansa na zdobycie bezcennego know-how – słuchacze mają okazję przekonać się, jak do różnych zagadnień podchodzą menedżerowie w innych firmach. O zaletach studiów MBA można więcej przeczytać na https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/warszawa/korzysci-0.

Warto też wspomnieć, że dyplom ukończenia studiów MBA zwalnia z obowiązku składania egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Dodatkowo wyniki badań wynagrodzeń potwierdzają, że absolwenci MBA zarabiają średnio znacznie więcej niż absolwenci szkół wyższych bez tytułu Master of Business Administration.

Artykuł sponsorowany.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala2/domains/ruszglowa.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here