Master of Business Administration w WSB w Warszawie to studia MBA w formule online

Menedżerowie i liderzy biznesu, którym zależy na poszerzeniu i usystematyzowaniu posiadanej wiedzy, nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych, rozwinięciu umiejętności przywódczych i orientacji w światowej trendach biznesowych, często decydują się na studia MBA. Teraz jednak mogą je realizować także online – co dla wielu może być ogromnym ułatwieniem.

Studia MBA online w WSB Warszawa: 1,5 roku intensywnego treningu biznesowego

Wyższa Szkoła Bankowa oferuje studia MBA w nowej formule – czyli studia MBA online. To może być interesująca opcja dla menedżerów i przedstawicieli kadry kierowniczej, którzy chcą się rozwijać, ale nie mogliby brać regularnego udziału w spotkaniach na sali wykładowej. W przypadku studiów online nie będzie to konieczne – formuła programu obejmuje 17 modułów realizowanych poprzez internet oraz 3 spotkania stacjonarne. Dzięki temu uczestnicy mogą brać udział w zajęciach bez względu na to, czy są np. na delegacji służbowej lub dłuższym wyjeździe. Studia w formule online pozwalają również zaoszczędzić cenny czas, potrzebny na regularne dojazdy do budynku uczelni. Co jednak ważne – mimo wszystko uczestnicy będą mieli kilka okazji do spotkania na żywo, co pozwoli im m.in. na przeprowadzenie ożywionych dyskusji (prowadzone online mają nieco inny charakter).

W WSB uczestnicy zajęć mogą liczyć również na wirtualne wizyty studyjne w firmach oraz sesje eksperckie i networkingowe. Dodatkowo dyplom MBA sygnowany jest także przez Franklin University – program studiów w WSB jest przygotowany we współpracy z tą amerykańską uczelnią. Więcej o samym programie można przeczytać na https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/warszawa/program.

Dlaczego warto zdecydować się na studia MBA?

Po pierwsze – to dla wielu menedżerów i liderów biznesu szansa na usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy, którą zdobyli na wcześniejszych etapach edukacji i podczas rozwijania kariery zawodowej. Ogromną zaletą studiów MBA jest również networking i możliwość stworzenia (lub rozbudowania) swojej sieci kontaktów biznesowych. To niezwykle istotne, ponieważ  może ona pomóc w znalezieniu bardziej rozwojowej, lepiej płatnej pracy lub partnera do rozwinięcia własnego projektu.

Studia MBA pozwalają również na realizację własnych projektów czy dyskusję i wymianę doświadczeń z innymi profesjonalistami – i mowa nie tylko o prowadzących zajęcia, ale także o pozostałych uczestnikach. To szansa na zdobycie bezcennego know-how – słuchacze mają okazję przekonać się, jak do różnych zagadnień podchodzą menedżerowie w innych firmach. O zaletach studiów MBA można więcej przeczytać na https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/warszawa/korzysci-0.

Warto też wspomnieć, że dyplom ukończenia studiów MBA zwalnia z obowiązku składania egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Dodatkowo wyniki badań wynagrodzeń potwierdzają, że absolwenci MBA zarabiają średnio znacznie więcej niż absolwenci szkół wyższych bez tytułu Master of Business Administration.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here