Zarabianie przez internet ankiety

To ostatnio bardzo popularna forma dorabiania do pensji czy kieszonkowego. Wypełnianie ankiet nie wymaga od Ciebie żadnych szczególnych umiejętności – musisz tylko odpowiadać na kolejne pytania, jakie zadaje autor ankiety. Przy wyborze firmy warto zwrócić uwagę na poniższe aspekty:
częstotliwość pojawiania się ankiet,
ilość dostępnych ankiet oraz ich tematyka,
minimalny próg niezbędny do dokonania wypłaty,
sposób wypłacania pieniędzy – czy w rachubę wchodzi tylko przelew na np. konto PayPal, czy także na rachunek bankowy itp.,
wypłacalność firmy,
wiarygodność firmy potwierdzona m.in. opiniami użytkowników.
Ankiety internetowe to świetny sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu, bez ryzyka i bez konieczności posiadania wyspecjalizowanych umiejętności. Wystarczy zarejestrować się na portalu, by zacząć wypełniać płatne ankiety i otrzymywać punkty, które następnie można wymienić na pieniądze. Ankiet możesz dodatkowo szukać w sprawdzonych serwisach badawczych, takich jak My Survey Panel, IPSOS czy IBIS Panel. Działajają one od kilku lat, są wiarygodne i rzetelne, więc możesz bez obaw korzystać z ich propozycji.

Zalety zarabiania przez internet na ankietach

Wypełnianie ankiet to popularna czynność wykonywana przez osoby zainteresowane zarabianiem przez internet. Spośród zalet, jakimi się ona charakteryzuje, wymienia się m.in.:
duże zróżnicowanie tematyczne – ankiety można dopasować pod kątem indywidualnych preferencji,
elastyczność czasu pracy – sam decydujesz o tym, kiedy zajmujesz się wypełnianiem ankiet, mając przy tym na uwadze swój grafik dnia,
brak wymogów odnośnie doświadczenia – nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji czy umiejętności, potrzebujesz jedynie tego, o czym jest mowa we wstępie,
prostotę – ankiety nie są trudne i skomplikowane, a średni czas przeznaczony na wypełnienie jednej sztuki mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu minut,
spory wybór firm oferujących płatne ankiety – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się w kilku serwisach.

ZARABIANIE NA WYPEŁNIANIU ANKIET- polecane serwisy

Zarabianie przez internet ankiety
1. Toluna –otrzymaj za to gratyfikacje, którą później możesz wypłacić na Paypal, nagrody czy bony podarunkowe.
2. Opinie.pl –Zebrane punkty w serwisie można zamienić na nagrody lub wypłacić na konto bankowe.
3. Green Panthera – posiada sporo ankiet i zadań do wykonania oraz atrakcyjny program partnerski.
4. Myiyo- Pieniądze są wypłacane na konto PayPal. Średnia wysokość stawek: od 5 zł do 25 zł, w zależności od długości ankiety.
5. Imasonline- Średni czas potrzebny na wypełnienie jednej ankiety wynosi od 10 do 20 min. Jedna ankieta warta jest przecietnie od 35 do 60 pkt – 1 pkt to 0,10 zł. Minimum do wypłaty to 300 pkt.
Wypełniając ankiety w internecie nie zarobimy bardzo dużych pieniędzy, ale mogą one okazać się bardzo miłym i solidnym dodatkiem do pensji, dzięki któremu opłacimy np. rachunki lub uzbieramy na nowy telefon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here