Zalegasz pieniądze? Zobacz jak szybko zdobyć gotówkę.

Świat pieniądza wymaga od nas coraz większej kreatywności. Stare zawody powoli przestają być potrzebne, szczególnie w zachodnich krajach. Za kilkanaście lat, a najpóźniej do końca tego stulecia roboty przejmą większość zawodów, pozbawiając zajęcia miliony osób. Proste prace na produkcji, na magazynie, obsługa sklepu i sprzedawca będą maszynami.
Zmieniający się świat daje przewagę ludziom młodych, żyjącym poza dawnymi schematami. Dlatego łatwy zarobek dla osób powyżej 40 roku życia właściwie nie istnieje. Taka osoba mająca już początki siwych włosów zna zarabianie wyłącznie poprzez pracę na etacie lub prowadząc własne firmy. Opierają się one na tradycyjnych zawodach oraz sprzedaż produktów. Czasem rzeczywiście trafić się może łatwiejszy zarobek, kupując coś taniej i sprzedając drożej. Dodatkowo ledwie kilka procent ludzi idzie do pracy, którą uwielbiają, dającą im satysfakcję. Praca-pasja to marzenie wielu z nas, niespełnione pragnienie, którego nie sposób zaspokoić.
Młodzi ludzie nie chcą zacierać rękawów, brudzić się i wysilać zarabiając najniższą krajową. Nie chcą patrzeć na wściekłego szefa, który ciągle o wszystko ma do nich pretensję. Szanują swoje zdrowie psychiczne uciekając od stresu. Większość młodzieży główkuje każdego dnia „jak łatwo zarobić pieniądze”. Wielu z nich dochodzi o wniosku, że zarabianie na swojej pasji jest właśnie tym czymś. Dobry fotograf jest w stanie zarobić dwu, trzy krotności średniej krajowej ciesząc się przy tym i nie przemęczając, bo robi to co lubi.
Innym sposobem jest mądre inwestowanie pieniędzy. Aby to robić trzeba mieć sporą wiedzę i nie mniejsze doświadczenie, które wypracowuje się poprzez wzloty i upadki. Tacy, którzy przetrwają będą mieć nosa do okazji. Ktoś kto zainwestował wiele pieniędzy w kryptowaluty kilka lat temu, dzisiaj już może nic nie robić do końca życia.
Szybkie zdobywanie pieniędzy często wiąże się z wielkim ryzykiem. Praca na etacie odpada, tak samo własna firma. W zwykłej pracy musisz czekać na pieniądze cały miesiąc, chyba, że weźmiesz wcześniej zaliczkę. A kasę ze swojej firmy możesz dopiero zobaczyć nawet po kilku miesiącach, ponieważ aby ją rozkręcić możesz właśnie tylko potrzebować czasu. Dlatego są to raczej słabe sposoby na szybki zarobek, ale najbardziej pewny.
Największym zainteresowaniem cieszą się gdy liczbowe i hazard, wśród tych którzy chcą mieć szybko i dużo. Ryzyko jest ogromne a ilość wygrywających bardzo mała. Mimo to wielu ludzi tam właśnie widzi swoje szanse na udany zarobek, który „ustawi” ich na resztę życia. Mniejszym ryzykiem wydają się zakłady bukmacherskie. Grając na 2-3 zakłady jednocześnie jesteśmy w stanie wygrywać częściej niż przegrywać. Stawki są bardzo małe dla faworytów i mając zwrot na poziomie 1.15 – 1.30 będziemy musieli spędzić długie tygodnie aby zarobić coś konkretniejszego. Jest to ciężkie tym bardziej, że widząc początkowe sukcesy chcemy podnieść stawkę lub ilość zakładów. Często kończy się to tak jak w większości przypadku, jesteśmy pod kreską. Najgorsze co możemy wtedy zrobić to powiedzenie sobie „teraz to się odegram”, co sprawia, że lądujemy na samym dnie.
Zadłużenie jest tym czego chcemy za wszelką cenę uniknąć. Jest to nie tylko obciążenie materialne co psychiczne. Wstająca rano zadłużona osoba nie myśli o niczym innym tylko o tym, ja oddać pieniądze które jest się winien. Pół biedy jeżeli winni jesteśmy znajomemu, który jest wyrozumiały i widzi jak ci ciężko jest. Nie powinniśmy jednak nadwyrężać jego zaufania i dobrego serca.
Gorzej jest się zadłużyć u spółdzielni, dostawcy energii lub innych firmach. Długie zaleganie z opłatami wiąże za sobą wielkie konsekwencje, chociaż często są one odwracalne bez żadnej skazy. Nie płacisz za prąd przez pół roku? Będziesz bez światła na kilka miesięcy, a potem gdy uregulujesz rachunki to prąd powróci. Nie jest to coś co miałoby wielkie odniesienie do twojego przyszłego życia.
Najgorzej jest się zadłużyć w bankach i instytucjach finansowych. Są to firmy bezwzględne, nie mające żądnych zahamowań przed wyciągnięciem tego co do nich należy. Nie ma znaczenia, że straciłeś pracę, urodziło się dziecko lub przytrafiła ciężka choroba. Możesz nawet stracić wszystkie kończyny ale i tak musisz dług im zwrócić. Nie jest złe to, że chcą swoją własność (plus prowizję), lecz to w jaki sposób to robią. Brakuje takich ludzkich, zwyczajnych odruchów dzięki którym, człowiek będzie mógł wstać z kolan będąc w kryzysie.
Biorąc kredyt hipoteczny przez cały okres spłacania, mieszkanie należy do banku. Nawet jak zostanie jedna rata do końca spłaty kredytu, to bank może zabrać mieszkanie bez mrugnięcia okiem.
Są sytuacje nagłe wymagające naszego szybkiego działania. Sytuacje kryzysowe, wypadki wymuszają na nas często zdobycie większej sumy pieniędzy w trybie ekspresowym. Nikt nie da więcej i szybciej niż banki lub chwilówki na co się decydujemy. Potem jednak przychodzi czas na spłatę, a życie nie wszystkich rozpieszcza i czarny scenariusz może się powtarzać. Wtedy rata schodzi na dalszy plan, gdy życie i zdrowie jest w potrzebie.
Jak można się tymczasowo poratować? Odwlec konieczność spłaty całości raty aby swoim podejście sprawić wrażenie, że zależy nam na uregulowaniu sprawy. Trzeba wtedy działać, aby szybko zdobyć pieniądze na ten cel.
Szybka gotówka dla zadłużonych nie jest niemożliwa do uzyskania. Pozbywają się zbędnych rzeczy ze swojego domu. Obecnie na topie jest ruch minimalistyczny, którego celem jest wyczyszczenie naszej przestrzeni z niepotrzebnych rzeczy. Ubrania, które leżą miesiącami na dnie szafy? Nawet nie wiesz czy się w nie zmieścisz? Zrób im zdjęcia i za symboliczną kwotę umieść na serwisie ogłoszeniowym. Stary aparat, telefon, płyty i różnego rodzaju sprzęty, które nawet nie wiesz do czego są powinny zostać sprzedane lub oddane. Nie tylko ze względu na korzyść materialną, ale też na psychiczną ulgę. Czysta przestrzeń nie rozprasza twojej uwagi, sprawia, że możesz skupić się na tym co ważne. Pozwoli ci to na wymyślaniu kolejnych ciekawych sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy.

irelandstats.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here