Wysyłanie paczek z pomocą Epaki

Kiedy zamierzasz wysłać list, paczkę albo paletę, często zastanawiasz się nie tylko nad wyborem odpowiedniej firmy kurierskiej, ale również nad tym, ile to będzie kosztowało i czy twoja wysyłka dotrze bezpiecznie do celu. Oczywiście, porównywanie usług tego typu firm odwiedzanie ich stron albo placówek jest czasochłonne. Do tego dochodzi jeszcze obowiązek pakowania przedmiotów, który przy dużej ilości paczek zajmuje wiele czasu. Dlatego warto skorzystać z możliwości, jakie daje platforma logistyczna.

Epaka

Platforma logistyczna Epaka jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych, co zawdzięcza wielu czynnikom. Dzięki przejrzyście wyglądającej stronie każdemu – nawet nowemu użytkownikowi – łatwo jest zapoznać się z ofertami konkretnych firm kurierskich.

Możemy w prosty sposób sprawdzić jakie opłaty pobiera dany kurier – cennik udostępniony jest na stronie. Dzięki temu porównamy poszczególne oferty przewoźników, uzależnione od wybranych opcji. Na ostateczną cenę i szybkość dostawy wpływają między innymi takie elementu jak: waga i wielkość paczki, sposób wysłania czy kraj docelowy. Takie zestawienie pozwala na szybkie wykalkulowanie, jaka oferta będzie najkorzystniejsza, a to z kolei pozwoli ci nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pieniądze. Zakładka “cennik” pozwala na porównanie cen w zależności od tego, czy przesyłka ma formę listu, paczki o różnej wadze, czy palety.

Jak dokonać zamówienia?

Po przejrzeniu cennika i wybraniu konkretnej firmy kurierskiej, możesz przejść do strony głównej, gdzie specjalny kalkulator pomoże wyliczyć całkowite koszty twojej wysyłki. Znajdziesz tam również dokładne instrukcje, za pomocą których będziesz mógł bezbłędnie wypełnić dane, niezbędne przy nadawaniu przesyłek. W razie pytań możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej infolinii albo skontaktować się z obsługą klienta za pomocą maila bądź Facebooka.

Następnie, kiedy zdecydujesz się na konkretną firmę, która spełnia twoje wymagania zarówno pod względem jakości usług, jak i ceny, możesz przejść do zakładki “zamów kuriera”, gdzie czeka cię uzupełnienie formularza. Przejrzystość, jak i konkretne instrukcje, z pewnością usprawnią nadawanie paczki.

Po wykonaniu powyższych czynności pozostanie ci tylko druk listu przewozowego i czekanie na kuriera, którego zamówiłeś. Nie musisz o nic się martwić, gdyż po odbiorze przesyłki otrzymasz odnośnik do strony śledzenia, ukazującej jej stan. Dzięki temu z łatwością ocenisz, na jakim etapie się obecnie znalazła i czy powinieneś podjąć ewentualną interwencję.

Gwarancja jakości

Operator logistyczny Epaka zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki niemu możesz być pewien, że twoja przesyłka dojdzie na miejsce o czasie, nie zaginie, ani nie zostanie uszkodzona.

Firma, od momentu jej powstania, rozesłała już ponad 30 milionów paczek, zyskała wielu stałych klientów, którzy jej zaufali, a grono to bez przerwy się powiększa. Dlatego, jeżeli cenisz sobie swój czas, pieniądze, a także chcesz być spokojny, że list, paczka czy paleta trafią w odpowiednie miejsce bez uszkodzenia, powinieneś skorzystać z ich usług. Co ważne, za pomocą platformy logistycznej Epaka możesz wysłać swoją przesyłkę również za granicę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here