Syrop z cebuli – właściwości prozdrowotne
Syrop z cebuli stosowały już przed wielu laty nasze babcie, dziś znów wraca do łask. Między innymi dlatego, że znów doceniamy naturę i chcemy jak najbardziej oddalić w czasie konieczność przyjmowania aptecznych specyfików. Cebula zawiera bardzo duże ilości witamin z grupy B, witaminy C i A. Posiada sporo żelaza, siarki, wapnia i fosforu. Co ważne przy przeziębieniach posiada także właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Właściwości grzybobójcze sprawdzą się natomiast już po antybiotykoterapii, która często negatywnie wpływa na nasz organizm.

Domowe sposoby na fit lody
Z tego ukochanego szczególnie latem smakołyku nie musimy rezygnować będąc na diecie. Możemy przygotować dietetyczne lody z mleka kokosowego, mrożonych malin, ekstraktu waniliowego, a zamiast cukru posłodźmy je syropem klonowym bądź syropem z agawy. Możemy też przygotować lody z serka twarogowego, jogurtu, miodu, a zaskakującym dodatkiem będzie dodatek maku. Takich lodów na pewno nie kupimy w sklepie.

Co należy wiedzieć o depilacji laserowej?
Depilacja laserowa może sprawić, że raz na zawsze pożegnamy się z uciążliwym goleniem ciała tradycyjną maszynką bądź z bolesnym woskowaniem. Podczas depilacji laserowej wykorzystywane jest zjawisko fototermolizy. Wiązka promieni lasera niszczy cebulkę i uniemożliwia ponowny wzrost włosa. Niszczy on jednak tylko te cebulki, które znajdują się aktualnie w fazie wzrostu. Ponieważ cykl wzrostu poszczególnych włosów na naszym ciele jest różny, musimy poddać się co najmniej kilku zabiegom zanim pozbędziemy się owłosienia całkowicie.

gautama.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPodstawy projektowania grafiki
Następny artykułDetoxic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here