Wiele usług kurierskich w jednym miejscu

Na rynku znajdziesz wiele firm kurierskich, które oferują swoje usługi na terenie Polski, a także za granicą. Jak w takim razie znaleźć tę najlepszą, która spełni nasze oczekiwania? Niestety, proces ten jest czasochłonny. Nie wystarczy znaleźć firmę – trzeba jeszcze sprawdzić ceny usług, punkty odbioru i opcje dodatkowe, takie jak śledzenia przesyłki. A co jeśli można to zrobić szybciej i za pomocą jednej platformy?

Jedna platforma, wielu kurierów

Takie możliwości daje Epaka – znajdziesz tu ofertę wielu firm kurierskich w jednym miejscu. Bez problemu wyślesz przesyłkę do każdego miasta w Polsce i na świecie. Zamiast podpisywać kolejne umowy z różnymi firmami, po prostu logujesz się i wybierasz odpowiednią dla siebie opcję. Możesz korzystać z różnych przewoźników, zgodnie z Twoją aktualną potrzebą.

Epaka to platforma, która pomoże Ci w skutecznym nadaniu przesyłki. System jest intuicyjny i prosty, dzięki czemu sprawnie przejdziesz przez proces. Wystarczy, że podasz wymiary i wagę paczki oraz wskażesz interesującego Cię przewoźnika. Dodatkowym atutem jest opcja ekspresowych przesyłek, które nie tylko szybko, ale i bezpiecznie dotrą do nadawcy. Platforma ta łączy firmy kurierskie i nadawców, aby maksymalnie uprościć proces. Zamiast dzwonić do poszczególnych firm, zamawiasz usługę w systemie, a kurier dotrze pod wskazaną lokalizację w najkrótszym, możliwym czasie.

Nieduże koszty, duża satysfakcja

Zamawianie kuriera trwa długo, jeśli potrzebne jest porównanie ofert poszczególnych dostawców. Często pojedyncza przesyłka to droga inwestycja. Nieco inaczej sytuacja wygląda, gdy prowadzisz biznes – im więcej wysyłasz, tym koszt jest niższy. Niestety musisz nadawać wiele przesyłek, żeby uzyskać niską cenę. Epaka współpracuje z firmami kurierskimi na specjalnych warunkach – to tak zwany efekt skali. Dzięki temu oferuje swoje usługi na bardzo dobrych warunkach. Tani kurier jest także w Twoim zasięgu, nie musisz zatem przepłacać. Prosty system, bezpieczeństwo, bogata oferta i ogromna satysfakcja. Tym właśnie charakteryzuje się ta platforma.

Wirtualny kurier

Dzięki tej platformie nadasz kilka rodzajów przesyłek: krajowe, zagraniczne, pobraniowe i ekspresowe. Na terenie Polski możesz wysłać kopertę lub paczkę do 30 kg. Zrobisz to wirtualnie, zamawiając kuriera do swojej lokalizacji lub w jednym z punktów stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Jeśli chcesz nadać przesyłkę zagraniczną, to możesz mieć pewność, że bezpiecznie dotrze nawet na drugi koniec świata. Usługi te zostaną wykonane ekspresowo.

Paczka pobraniowa to opcja, która została wprowadzona jako odpowiedź na potrzeby klientów. Możesz nadać paczkę „za pobraniem” – na koszt odbiorcy. Po dostarczeniu przesyłki, kurier otrzymuje pieniądze od odbiorcy, które trafiają do nadawcy za pomocą przelewu bankowego. Istnieje także możliwość odbioru należności w jednym z punktów Epaka. Usługa dopasowana jest to potrzeb klientów indywidualnych, ale często wybierana jest także przez właścicieli sklepów internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here