Uwodzenie kobiety

Każdy mężczyzna pragnie zdobyć jakąś kobietę, czy to zdobyć jej serce czy to zdobyć ją na jedną noc. Wymaga to często od faceta nie lada wysiłku, zwłaszcza jeżeli nie umie postępować z kobietami i nie zna zasad flirtu. Dla niektórych to pestka i przychodzi im to z łatwością, inni mają z tym trudności. Jeżeli ty również nie wiesz jak uwieść kobietę to zapraszam do przeczytania poniższego artykułu. Z niego dowiesz się jak uwieść kobietę. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne jak ci się wydaje.

Pamiętaj, by się nie bać. To powinna być twoja podstawowa zasada. Najwyżej ci się nie uda, ale mówi się trudno, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Każdy powinien uczyć się na własnych błędach, a poprzez podejmowanie prób powinniśmy zdobywać doświadczenie, tak cenne w życiu. Bo kobiet nie uwodzi się raz, ba, nawet własną żonę powinno się uwodzić do końca życia, a wtedy będzie z nami ona szczęśliwa.

Kobiety lubią uśmiechniętych mężczyzn, dlatego często uśmiechaj się przy kobiecie. Jeżeli dopiero chcesz się zapoznać z dziewczyną zauważona w tłumie to kieruj uśmiech w jej kierunku. Możesz poćwiczyć swoje uśmiechy przed lustrem. Pamiętaj też, żeby śmiać się z jej żartów, a bardzo Cię doceni. Nic tak się nie podoba jak poczucie humoru, zwłaszcza gdy macie podobne.

Każda kobieta lubi dostawać kwiatki, nawet jeżeli mówi, że nie lubi, albo że jej kot zjada takie kwiatki. Zaskocz ja już na pierwszej randce. Wcale nie musisz kupować od razu dużego bukietu róż, bo liczy się gest.

Najlepiej na pierwszej randce nie proponuje jej alkoholu i próbuj zachowywać się jak gentleman. Nie chcesz przecież jej upić i wykorzystać w nocy, bo nie w ten sposób uwodzi się kobiety. Co to za facet, który radzi sobie tylko z pijanymi kobietami.

Bądź charyzmatyczny i bardzo rozmowny. Zastanów się jakie masz hobby i czy coś możesz na ten temat powiedzieć. Pamiętaj też, żeby podczas rozmowy zadawać aktywnie pytania w jej kierunku i słuchać z uwagą. Nic tak nie cieszy kobiety jak słuchający ja facet. Powodzenia.

malamama.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStylizacje
Następny artykułDieta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here