Tablice na wymiar – podstawa każdego biura i szkoły

Mimo, że coraz bardziej otacza nas cyfrowa rzeczywistość to wciąż dużą popularnością cieszą się klasyczne tablice magnetyczne. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym i najpraktyczniejszym modelom tablic na wymiar, które warto zakupić do szkoły albo biura.

Tablice na wymiar

Idąc za wymaganiami klientów sklepy oferujące tablice coraz częściej wprowadzają usługę tablic na wymiar. Oznacza to, że klient dobiera sobie szerokość i wysokość produktu zgodnie z preferencjami. Dzięki temu może idealnie dopasować tablicę do przestrzeni, w której ma zostać ona umieszczona. Jest to niezwykle wygodna i ciesząca się dużą popularnością usługa. Za jednego z pionierów w tej dziedzinie można uznać sklep Tableo. Firma ta nie poprzestała tylko na wprowadzeniu tablicy na wymiar, ale także wprowadziła funkcjonalną opcję kalkulatora, który od razu wylicza cenę pożądanej tablicy. (Szczegóły ich oferty możecie znaleźć pod tym adresem: tableo.eu/tablice-na-wymiar)  Patrząc na trendy rynkowe z czasem stanie się to normą wśród wszystkich sklepów oferujących tablice na sprzedaż, ponieważ klienci chcą dostać to czego dokładnie potrzebują.

Tablice magnetyczne

To najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny rodzaj tablic. Występują w wersji lakierowanej, albo porcelanowej, która jest trwalsza i lepiej radzi sobie z upływem czasu. Te pierwsze najczęściej mają 10 letnią gwarancję, z kolei lakierowane aż 25 letnią. Zatem do biur, czy szkół dużo sensowniej zakupić tablice z trwalszego materiału. Najczęściej w sklepach występują tablice magnetyczne białe i czarne. Dzięki magnesom możemy przyczepić do niej wszelkie kartki i plakaty. Warto wspomnieć też o tablicach magnetycznych suchościeralnych na wymiar, które są niezwykle praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Tablice magnetyczne na ścianę występują najczęściej w wersji prostokątnej.

Tablice mobilne

Powyższe tablice łączą w sobie elementy tablicy magnetycznej i zazwyczaj również suchościeralnej. Do tego dochodzi stojak na kółkach dzięki któremu w łatwy sposób możemy ja transportować np. z pomieszczenia do innego pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się nie tylko w szkołach, ale także wszelkich ośrodkach szkoleniowych i biznesowych. Ponadto dzięki łatwości w transporcie tablice mobilne możemy wykorzystać podczas targów, czy konferencji.

Inne tablice na wymiar

Poza klasycznymi tablicami magnetycznymi wciąż spore wzięcie mają tablice kredowe na wymiar. Są to pierwsze tablice, które wciąż często stosowane są w polskich szkołach. Mogą one również stanowić świetny prezent dla dziecka, które uczy się pisać, albo lubi malować.

Innym popularnym modelem są tablice korkowe na wymiar. Spośród wszystkich rodzajów te są najbardziej estetyczne i świetnie komponują się w biurowych wnętrzach.

Jak wynika z powyższego zestawienia na rynku dostępnych jest sporo różnych tablic na wymiar. Dzięki temu każdy kto potrzebuje tablicy może zakupić produkty, które będzie odpowiadał mu w 100%. Na koniec warto dodać, że liderem wśród producentów tablic jest firma Memoboards. Tablice memoboards produkowane są w Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here