Refleksy na krótkich włosach

Wiele kobiet decyduje się na krótkie włosy i wygląda w nich wyjątkowo atrakcyjnie. Co ciekawe, istnieje wiele sposobów, aby taką fryzurę podkreślić i wydobyć jej piękno. Jednym z takich sposobów są refleksy, które dodają fryzurze lekkości i blasku, jednocześnie sprawiając, jakby włosy były delikatnie muśnięte słońcem. Warto wiedzieć, że refleksy zdecydowanie różnią się od typowych pasemek. Pasemka nakładane są na całą fryzurę, natomiast refleksy są bardziej cienkie, delikatne i przede wszystkim tylko o ton, a maksymalnie dwa tony jaśniejsze lub ciemniejsze od bazowego koloru włosów.

Refleksy na włosach – dla kogo?

Wyglądają one zachwycająco zarówno na włosach długich, jak i krótkich. Dedykowane są osobom, które mają włosy bez wyraźnego odcienia. Najpopularniejszym takim kolorem są tak zwane włosy mysie, które dzięki refleksom nabiorą blasku oraz zdecydowanie się ożywią. Refleksy to doskonały sposób również na odmienienie wizerunku bez zbytniej ingerencji w stan włosów. Jest wiele kobiet, które boją się zniszczonych włosów po farbowaniu lub ich kolor naturalny im się zwyczajnie podoba i nie chcą go zmieniać, a zależy im na wprowadzeniu drobnego elementu, który odmieni wizerunek.

Refleksy na włosach krótkich

Dobranie odpowiednich odcieni, nie tylko zmieni fryzurę, ale rozświetli również cerę. Włosy krótkie z refleksami to bardzo dobry wybór, zwłaszcza przy jasnych odcieniach, które dodatkowo odmłodzą twarz oraz nadadzą objętości włosom. Wykonanie refleksów najlepiej zlecić profesjonalnemu styliście, bowiem dobór odpowiednich cieni jest bardzo trudny,a zbyt duży kontrast nie da nam naturalnego efektu. Ponadto farby stosowane w salonie odznaczają się zdecydowanie wyższą jakością. W salonie możemy również zakupić odżywkę, która wzmocni włosy po zabiegu. Zabieg wykonania refleksów na włosach trwa około dwóch godzin i kosztuje
około 150 – 400 złotych. Do jego wykonania używa się najczęściej trzech lub pięciu różnych odcieni, które oczywiście są zbliżone do siebie i różnią się zazwyczaj o ton.

latawcedmuchawce.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here