Każdy słyszał o łatwym zarabianiu w Internecie, jednak nie każdy wie gdzie rozpocząć swoją przygodę. W tym artykule opowiem wam jak działają strony PTC.

PTC (Paid to Click) jest to serwis który płaci nam, czyli użytkownikom, pieniądze za klikanie w reklamy, które są wyświetlane na stronie. Działa to na zasadzie: reklamodawca – serwis – użytkownik. Stawki za pojedyncze kliki mogą się różnić w zależności od strony czy budżetu reklamodawcy. Zazwyczaj są to kwoty od 0, 001PLN/$ do 0, 01PLN/$, jak widać nie są to zbyt duże pieniądze. Druga sprawa to ilość reklam na stronie, jeśli na stronie jest ich dużo można zarobić więcej. Kolejna ważna sprawa to poleceni, można ich kupować za pieniądze bądź gdy inne osoby zarejestrują się z naszego linku. Zazwyczaj jest kilka poziomów poleconych od których dostajemy procent ich zysków. Przy korzystaniu z tego typu stron trzeba uważać na tak zwane SCAM’y, są to serwisy które nie wypłacają zgromadzonych pieniędzy na naszym koncie.

Ile można zarobić przy codziennym korzystaniu z PTC? Jeśli samemu klikamy w reklamy to nie można oczekiwać dużej ilości pieniędzy, wręcz jest to nieopłacalne dla nas, jednak gdy zdobędziemy dużą ilość poleconych a nasi poleceniu będą mieć kolejnych poleconych itd. to możemy mówić o zysku.

Przed zarejestrowaniem się na stronach PTC radzę się zastanowić, czy będzie nam się chciało pracować aby zdobyć poleconych, lub kupić ich, czy samemu klikać. Ostatnią opcję odradzam gdyż jest to nieopłacalne jak to wcześniej wspomniałem i kto wie czy prąd więcej nie będzie kosztować niż tam zarobimy.

moneygo.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here