Prezent świąteczny w postaci przeżycia to pomysł na złożenie życzeń bożonarodzeniowych dla pracowników w wyjątkowy sposób. Załoga firmy może zostać obdarowana przez swojego pracodawcę niezapomnianymi przeżyciami, jak: lot paralotnią czy widokowy przelot samolotem nad miastem, przejażdżką sportowym autem, wycieczką na strzelnicę czy ekskluzywnym voucher do SPA.

Męskie prezenty sportowe dla facetów

Pomysłami na prezenty pod choinkę dla facetów są np.: jazda po profesjonalnym torze wyścigowym, przygoda na strzelnicy czy lot paralotnią. Ważność voucherów wynosi 365 dni, dlatego dobranie dogodnego terminu ich realizacji nie będzie kłopotliwe.

  • Przejażdżka sportowym autem

Jazda za kierownicą takich aut, jak: Ferrari, Mitsubishi, Porsche czy Chevrolet Corvetta, to spełnienie marzeń każdego miłośnika sportowych i nowoczesnych aut. Fani szybkiej jazdy będą mogli w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności jako kierowca. Voucher można zrealizować na jednym z wybranych torów wyścigowych znajdujących się na terenie całej Polski. Uczestnik wydarzenia może liczyć na cenne wskazówki wykwalifikowanego instruktora, który na czas jazdy zajmuje miejsce pasażera.

  • Strzelnica jako pomysł na prezent dla niego

Możliwość posługiwania się bronią palną na profesjonalnej strzelnicy zadowoli nie tylko fana militariów. Strzelanie z rewolweru, karabinu maszynowego czy pistoletu policyjnego to niezapomniane uczucie, które skutecznie podnosi poziom adrenaliny. Realizacja vouchera rozpoczyna się od zapoznania się ze specyfiką broni, omówienia zasad bezpieczeństwa, a finalnie kończy się na strzelaniu z wybranego pistoletu do określonego celu.

  • Lot paralotnią

Lot paralotnią to wyjątkowe przeżycie, które oprócz dostarczenia solidnej dawki emocji, na długo pozostanie w pamięci. Paralotnia jest rodzajem szybowca. Loty odbywają się w tandemie z wykorzystaniem spadochronowych systemów ratowniczych, a o bezpieczeństwo uczestnika zabawy dba wykwalifikowany i doświadczony pilot. Na czas lotu warto założyć okulary przeciwsłoneczne i cieszyć się podziwianiem widoków.

Kobiece prezenty dla niej

Pomysłem na prezent dla pań jest voucher na określony zabieg relaksacyjny lub wejście do ośrodka Spa&Wellness i możliwość korzystania z jego wodnych atrakcji. Placówki odnowy biologicznej oferują swoim gościom szereg masaży relaksacyjnych, leczniczych i ujędrniających, a także liczne zabiegi na twarz i całe ciało.

  • Masaż relaksacyjny

Masaż to niezwykle odprężający zabieg wykorzystujący techniki manualne. To sprawdzony prezent dla kobiet, które dużo pracują, nie mają czasu na odpoczywanie czy po prostu lubią o siebie dbać. Ugniatanie, głaskanie, ucieranie ukoi zmęczone ciało, doda sił witalnych oraz poprawi samopoczucie.

  • Widokowy lot samolotem

Widokowy przelot to pomysł na prezent dla kobiety, która nie boi się wyzwań i nowych doświadczeń. Właścicielka vouchera będzie miała niepowtarzalną okazję poznać budowę latającej maszyny, a także zasady jej pilotażu. Na lot widokowy warto zabrać ze sobą aparat fotograficzny, aby uwiecznić malownicze widoki widziane z zupełnie nowej perspektywy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here