Paleta farb do włosów

Która z nas nie kocha farbowania włosów? Już jako dziewczynki zazdrośnie podglądamy nasze mamy czy starsze siostry, które za pomocą „magicznych farbek” oraz pędzelka są w stanie raz być platynowymi blondynkami, innym razem zaś szatynkami o miedzianym odcieniu włosów czy znów brunetkami. Paleta farb do włosów z roku na rok, jeśli nie z miesiąca na miesiąc, wciąż się poszerza, a producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom coraz młodszych klientek, również dla nich tworząc kolorystyczne, modne i odważne propozycje.
Czasem trzeba nie lada odwagi, żeby zafarbować włosy. Intensywny, niebanalny kolor podkreśla naszą indywidualność oraz mocny charakter, niezależność czy chęć wyróżnienia się spośród tłumu. Jeszcze do niedawna, w zasadzie kilka lat temu, do odważnych kolorów należały odcienie koloru rudego czy czerwieni, najmodniejsze zaś były blondy oraz różne odcienie brązów. Dzisiaj najlepiej po paletach farb do włosów widać, jak bardzo zmienił się świat oraz obowiązujące w modzie trendy.
Dzisiaj modne kolory to przede wszystkim odcienie różu, niebieskiego czy zieleni – coś, co jeszcze kilka miesięcy temu byłoby nie do pomyślenia – dzisiaj jest lansowane na szeroką skalę, a kolejni fryzjerzy prześcigają się w tworzeniu wielokolorowych kompozycji kolorystycznych na włosach swoich kolejnych klientek. Ów trend sprawdził się nie tylko u nastolatek – dojrzałe kobiety równie często i równie chętnie sięgają po odważne barwy, aby zmienić co nieco w swoim życiu czy zacząć przyciągać wzrok świata.
Paleta farb do włosów oraz ich nowoczesna kolorystyka dotyczy nie tylko samych trwałych zmian koloru, ale również krótkotrwałych, na przykład na imprezę. Hitem ostatnich miesięcy, szczególnie zaś okresu wakacyjnego, okazały się zmywalne farby w sprayu, które można bez trudu zaaplikować sobie na włosy i które trzymają się dokładnie tyle, ile potrzebujesz – czyli do następnego mycia włosów za pomocą codziennie używanego szamponu. Z tej właśnie opcji najchętniej korzystają dzisiaj nastolatki – co ciekawe, nie tylko dziewczynki, ale coraz częściej również chłopcy, chcący w ten sposób podkreślić czupurność swojej fryzury, ekstrawagancję oraz lekceważenie dla całego zewnętrznego świata.

jami-jami.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here