Przed wyborem odpowiedniego prezentu na Dzień Chłopaka staje co roku wiele kobiet. Sytuacja jest trudna tym bardziej, iż obecnie mężczyźni mogą obchodzić aż dwa święta. Jedno z nich nazywane jest właśnie Dniem Chłopaka, a drugie, które obecnie wypada 10 marca, nosi nazwę Dnia Mężczyzny. Coraz częściej panowie chcą obchodzić właśnie ten drugi dzień, ponieważ jest on uznawany za bardziej międzynarodowy, podczas gdy Dzień Chłopaka jest obchodzony w różnym czasie w różnych krajach. Mimo to warto pamiętać również o tym święcie i przygotować oryginalny upominek.

Oryginalne prezenty na Dzień Chłopaka – gadżety

Choć prezenty w sklepach internetowych są produkowane w wielu egzemplarzach, to właśnie w takich miejscach można znaleźć naprawdę oryginalne upominki. Można tam znaleźć między innymi gadżety nawiązujące do ulubionych pasji danego mężczyzny. Bez trudu można wybrać zarówno odpowiedni prezent dla imprezowicza czy amatora fotografii. Dostępne są między innymi kubki i długopisy w specjalnym kształcie oraz różnego rodzaju gry, które rozkręcą każde spotkanie towarzyskie. W przypadku gdy dany mężczyzna jest fanem dzieł filmowych możemy sprezentować mu odpowiedni gadżet nawiązujący do znanych produkcji. Trzeba jednak pamiętać, że na przykład repliki broni z takich filmów jak Władca Pierścieni czy Hobbit są dość drogie, za to wykonane są niezwykle starannie. Pasjonaci filmowych produkcji nie pogardzą również ścieżką dźwiękową lub kolekcjonerskim wydaniem ulubionych filmów. By jednak sprawić tego typu upominek należy wcześniej upewnić się, że dany mężczyzna jeszcze nie posiada danego przedmiotu.

Ciekawe upominki dla każdego mężczyzny

Najbardziej oryginalne są oczywiście te prezenty, które zostały wykonane z pewną pomysłowością. To pole do popisu dla osób posiadających talenty manualne. Niestety nie każdy jest w stanie samodzielnie ulepić kubek z gliny, a następnie odpowiednio go ozdobić. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by samodzielnie wymyślić, a potem zlecić naniesienie na gadżet odpowiedniego napisu. Takie spersonalizowany prezent na pewno spodoba się każdemu, nawet jeśli względy finansowe nie pozwolą na nic więcej niż zwykły kubek. Jeśli czasu jest mało, można wykonać napis samodzielnie za pomocą specjalnych farb do ceramiki.

Oryginalne rozwiązania

Jeśli przedmioty powszechnego, a nawet niecodziennego użytku nie są ulubionym prezentem danego mężczyzny, należy wymyślić coś innego. W przypadku, gdy nie jest możliwe zakupienie żadnego odpowiedniego upominku, można poratować się zakupieniem atrakcyjnej karty upominkowej. Taki prezent jest elegancki, jednak wskazany raczej w sytuacjach, gdy nie zna się gustu danej osoby. W przypadku bliższych osób można postąpić inaczej. Znając dobrze danego mężczyznę wystarczy kierować się jego zainteresowaniami. Niektórych ucieszy na przykład voucher na strzelnicę czy wykupione godziny na basenie, innych zadowolą bilety do kina na ulubiony film. Taki prezent pozwala na podkreślenie, iż pamiętamy o tym, co nasz mężczyzna lubi najbardziej. W przypadku par warto wykorzystać możliwość wspólnego spędzenia czasu w wyżej podanych miejscach.

jezjerzy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here