Nowe powierzchnie magazynowe - Warszawa

W największych polskich miastach powierzchnie magazynowe wciąż dynamicznie powiększają się o nowe obiekty. Oferta magazynów w Warszawie, Łodzi czy Katowicach oraz okolicznych miastach jest bardzo rozbudowana, a mimo to nowych inwestycji przybywa. Poniżej wybrane z najnowszych obiektów w stolicy.

Nowe powierzchnie magazynowe wyróżniają się bardzo dobrą lokalizacją. Warszawa to miasto biznesu, zdecydowanie jedno z najważniejszych w kraju.

7R Park Warsaw West I

Nowa inwestycja 7R przy ul. Poznańskiej to dwa nowoczesnej klasy magazyny klasy A. Ich łączna powierzchnia wynosi 16 500 mkw. Pierwszy już w całości wynajęto jednemu z czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Centrum Warszawy oddalone jest o niecałe 20 km, tylko 2 km od 7R Park Warsaw West I zostanie wybudowana stacja II linii metra, w pobliżu biegną też autostrada A2 i droga ekspresowa S8.

Inwestycja w granicach aglomeracji warszawskiej i w pobliżu giełdy rolno-spożywczej szczyci się też atrakcyjnym położeniem. Dostęp do pracowników oraz świetnie rozwiniętej komunikacji publicznej to kolejne atuty miejsca. Projekt uwzględnia powierzchnie magazynowe w Warszawie, ale też możliwość realizowania lekkiej produkcji.

Nowa inwestycja Panattoni pod Warszawą

Wynajem magazynu czy hali produkcyjnej w Warszawie i okolicy ciszy się powodzeniem, dlatego wciąż budowane są nowe inwestycje. W Jankach Panattoni rozpoczyna budowę Panattoni Park Warsaw South Janki, nowego centrum logistyczno-magazynowego pod Warszawą.

Panattoni Park Warsaw South Janki położone jest tuż przy Węźle Janki – łączy się tu droga ekspresowa S8 z DK7, a niedaleko biegnie też S2 (część Południowej Obwodnicy Warszawy). Jest to jeden z głównych punktów transportowych Warszawy.

Powierzchnia centrum to 70,5 tys. mkw. do dyspozycji, z czego 48,5 tys. mkw. zajmie Rohlig Suus Logistics. Ponadto będą moduły o minimalnej powierzchni 900 mkw. Zakończenie budowy powierzchni magazynowych pod Warszawą planowane jest na IV kwartał 2019 r.

W planach Legii duża inwestycja pod Warszawą

Pod Grodziskiem Mazowieckim, W Książenicach, klub piłkarski Legia Warszawa planuje budowę ośrodka szkoleniowego. Do dyspozycji jest działka o powierzchni 15 ha. Co ciekawe, ma to być pierwszy piłkarski ośrodek szkoleniowy w Polsce spełniający standardy zachodnioeuropejskie.

Warszawa to jeden z kluczowych rynków logistycznych w Polsce. Szeroka oferta powierzchni, hal i magazynów wciąż jest poszerzana ze względu na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here