Niebagatelne sposoby na docenienie pracowników

W dzisiejszych czasach nikt nie ma już wątpliwości, że docenianie pracowników jest ważne. Każdy pracodawca powinien to robić. Warto jednak docenianie pracowników przenieść na wyższy poziom niż zwykłe dawanie premii finansowej. Jakie są niebagatelne sposoby na docenienie pracowników?

Szkolenia

Ciekawą propozycją jest wysyłanie docenianych pracowników na specjalistyczne szkolenia. Mogą oni rozwijać swoją pasję i równocześnie zdobywać dodatkowe kompetencje. Oczywiście, będą one przydatne również w pracy zawodowej. Dzięki temu przedsiębiorca nagradzając pracowników, inwestuje w przyszłość własnej firmy.

Benefity

Stosunkowo nową metodą jest korzystanie z usług portalu nais.pl. Jest on bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy chcą doceniać swoich pracowników i pozostawić im równocześnie swobodę wyboru. To innowacyjne narzędzie polega na tym, że pracodawca przekazuje premię pracownikowi za pośrednictwem portalu. Ten z kolei, może przeznaczyć ją na to, na co chce. Może skorzystać ze zniżek do wielu znanych sklepów: Smyk, Answer.com, Zalando, Kruk, Empik, Bonito, Helion, Douglas i wiele więcej. Zniżki można przeznaczyć też na wycieczki i noclegi z Travelist, wakacje.pl, czy Sun & Snow. Pracownik może też przeznaczyć zebrane środki na własne szkolenia, zdrowie lub pakiet Cityfit. Co ważne, jeśli pracownik ma ochotę to pieniądze może wpłacić także na cele charytatywne. Portal współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, Polską Akcją Humanitarną i Fundacją Złap Dom, która pomaga potrzebującym zwierzętom. Wybór benefitów jest ogromny, wiec każdy znajdzie coś dla siebie.

Integracja

To propozycja raczej dla dużych i średnich firm. Świetnym sposobem na docenienie wszystkich pracowników za jednym zamachem jest organizowanie imprez integracyjnych – wspólnych wyjść, kolacji, festynów. We firmach, w których średnia wieku jest niższa – mogą też świetnie sprawdzić się zawody sportowe. To dobra zabawa i okazja na to by zacieśnić więzi w zespole. Pamiętajmy, że zdrowa atmosfera ma przełożenie na większą wydajność zespołu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here