Utrzymuj zdrowe nawyki żywieniowe. Unikaj diety fadowej – są często bardzo niezdrowe. Aby uzyskać całe odżywianie potrzeb ludzkiego organizmu, musisz zjeść zrównoważoną dietę, w tym nabiał, ziarna, białko, owoce i warzywa, a także tłuszcz (tak, nawet tłuszcz!). W ten sposób będziesz miał zdrowe serce, zdrowy mózg i w pełni funkcjonalny system immunologiczny. Jedzenie wysoce urozmaiconej żywności pomogą również zapewnić wszystkie witaminy, minerały, oleje i enzymy, które organizm pragnie.

Aby schudnąć, musisz spalić więcej kalorii niż konsumujesz. To wszystko. Z wyjątkiem słodyczy, wyeliminowanie jednego obszaru piramidy żywności z diety nie zastąpi potrzeby po prostu spożywania mniej kalorii.

Unikaj pomijania posiłków, które są ciężkie na ciele. Niektórzy nawet zalecają spożywanie sześciu mini-dań dziennie zamiast trzech dużych, które mogą utrzymywać energię i stały poziom cukru we krwi ; Jednak wiele osób kończy się obracając ich „mini posiłki” w śmieci sesji żywnościowych i kończy się spożywania nie tylko więcej kalorii, ale puste. Bądź szczery wobec siebie przed dokonaniem wyboru.

Jeśli chcesz pracować nad kontrolą porcji, zjedz jedzenie o niskiej gęstości energii (np. Więcej substancji, mniej kalorii). Na przykład owoce i warzywa są pakowane nie tylko w witaminy i minerały, ale także wodę i błonnik, przez co tracą dłużej trawienie i dłużej.

www.umalgosi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here