Każdy z nas miał w swoim życiu taki moment, gdy pilnie potrzebował pieniędzy. Co wtedy zrobić? Gdzie się udać, żeby szybko otrzymać środki? Najprostszym wyjściem byłoby zwrócić się o pomoc do rodziny lub przyjaciół. Jednak nie zawsze chcemy ich wtajemniczać w nasze sprawy finansowe. Pozostaje pożyczka w banku, wymagająca mnóstwa dokumentów lub parabank.

Jak załatwić pożyczkę?

Instytucje pozabankowe mają znacznie uproszczone procedury w porównaniu z bankami. W wielu z nich wystarczy być osobą pełnoletnią, mieć polskie obywatelstwo i posiadać dowód osobisty. Nawet osoby, których wniosek został odrzucony przez banki, mają szanse na pożyczkę. W wyborze oferty pomoże portal pożyczkowy z porównywarką i opiniami. Warto zajrzeć i poznać opinie o SuperGrosz w pozyczkowy-portal.pl. Należy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość raty, ale również całkowity koszt pożyczki. Wniosek można złożyć online w kilka minut. Wystarczy do tego konto osobiste, z którego wykonuje się symboliczny przelew w celu uwiarygodnienia swoich danych osobowych. Pieniądze trafiają na konto zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut. Bez biegania, czekania w kolejkach, załatwiania zaświadczeń.

Czy pożyczka pozabankowa jest opłacalna?

Popularnie nazywana chwilówką, pożyczka pozabankowa może być opłacalna pod warunkiem, że jest zaciągana z zachowaniem zdrowego rozsądku. Odpowiednio wybrana oferta pozwoli nie tylko pokryć nieplanowane wydatki, na które brakuje środków w domowym budżecie, jest także dobrym sposobem na inwestowanie. Czy opłaca się inwestować pożyczone pieniądze? Jeżeli przeprowadzi się wnikliwą analizę finansową, jest to możliwe. Warunkiem jest to, aby spodziewany zysk przewyższył kwotę pożyczki, a także jej całkowite koszty. Parabanki oferują pożyczki nawet w wysokości do 15 tysięcy zł, ze spłatą rozłożoną na 48 rat. Jest to korzystne rozwiązanie dla wielu firm. Biorąc pożyczkę po raz pierwszy, warto poszukać ofert darmowych, bez kosztów. Wiele firm pożyczkowych ma takie w swojej ofercie dla nowych klientów.

Załatwienie pożyczki nie jest trudne i każdy bez problemu poradzi sobie z wypełnieniem wniosku. Jednak wybierając ofertę, pamiętajmy, że nieterminowa spłata wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego, zanim złożymy wniosek, dokładnie przeanalizujmy swoją sytuację finansową i możliwości spłaty.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSerwery proxy
Następny artykułWady franczyzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here