Modne fryzury damskie krótkie

Jeśli jesteś odważna i chcesz postawić na krótka fryzurę, to warto jest zastanowić się jaka będzie dla ciebie odpowiednia. Fryzjerzy i styliści co sezon wymyślają nowe trendy, tak aby zaskoczyć swoich potencjalnych klientów. Jeśli, więc zdecydowałaś się na totalna metamorfozę i krótkie włosy to twój nowy look, to warto, abyś wiedziała w czym możesz wybierać i jak możesz ją dobrać do kształtu swojej twarzy.
Myśląc o nowym krótkim cięciu włosów warto wybrać się do stylisty fryzur, który dobierze fryzurę do kształtu twarzy:
• twarz owalna – najlepsze będą krótkie fryzury z grzywką, szczególnie zaczesaną na bok
• twarz okrągła – najlepiej unikać krótkich fryzur z odsłoniętymi uszami i skroniami
• twarz kwadratowa – do takiej twarzy pasują krótkie fryzury z grzywką lub krótki bob
Kobiety z wysokim czołem powinny postawić na krótkie fryzury z grzywką, a dziewczyny z mocno zarysowaną żuchwą dobrze wyglądają z krótkimi włosami z tyłu głowy, a nieco dłuższymi na bokach. Aby zatuszować szerokie czoło, warto postawić na asymetryczną grzywkę. W tym sezonie najważniejsza jest naturalność. Perfekcyjnie ułożone włosy odchodzą już w zapomnienie. Hitem są delikatne i potargane krótkie włosy. Fryzury damskie mają wyglądać swobodnie, lekko i naturalnie. Ważne jest strzyżenie włosów, które sprawi, że nie trzeba będzie godzinami układać krótkiej fryzury.
Krótkie fryzury z grzywką można dowolnie stylizować. W zależności od sytuacji i ubioru grzywkę można wyprostować i ułożyć na czoło, innym razem podnieść (na irokeza) i wysmuklić twarz. Modne są również wygolone boki, które dodają pikanterii fryzurze. Popularne w tym roku jest strzyżenie na chłopczycę. Może się ono wydawać niekobiece. Jednak to mylne. Kobiety w bardzo krótkich włosach wyglądają świetnie, nieco poważniej, ponieważ tracą dziewczęcy urok.

wypaplani.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzarna farba do włosów
Następny artykułChłopięce Fryzury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here