Lokówka ceramiczna

Częsta stylizacja włosów może mieć negatywny wpływ na ich kondycje. Nadmierne traktowanie włosów wysokimi temperaturami powoduje wysuszenie, osłabienie, a niekiedy nawet łamliwość lub wypadanie. Jednak kobiety, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez odpowiednio ułozonej fryzury, nie są pozostawione samym sobie, bowiem producenci akcesoriów i urządzeń do stylizacji włosów zadbali o produkty, które nie mają negatywnego wpływu na stan zdrowia naszej fryzury. Jak to możliwe? Projektowane są coraz ciekawsze rozwiązania, których celem jest nie tylko ułożenie fryzury, ale również odżywianie i pielęgnacja ich podczas zabiegu. W dzisiejszym artykule poruszymy temat lokówek, które gwarantują piękny efekt bujnych loków w doskonałej, zdrowej formie.

Lokówka ceramiczna

To doskonały wynalazek, którego innowacyjne działanie nie ma niekorzystnego wpływu na stan włosów. Jak to możliwe? Powłoka ceramiczna zapewnia stały rozkład temperatury, dzięki czemu zapobiega niszczeniu włosów, blokuje wilgoć we włosach, zapewniając im olśniewająco zdrowy wygląd. Spiralna część grzejna ma różne rozmiary, dzięki czemu podczas zakupu możemy dopasować lokówkę do naszej długości włosów. Tutaj ciekawostka, ponieważ w odróżnieniu od prostownic, gdzie większa płytka przeznaczona była do włosów długich, a mniejsza do krótkich, tak w przypadku lokówek, cienka spirala zagwarantuje nam doskonały efekt przy włosach długich, a grubsza przy włosach krótkich.

Ranking lokówek ceramicznych

1. BaByliss, Spiralna lokówka ceramiczna do włosów 2330CE, która pielęgnuje włosy, zapewniając im doskonały skręt, zatrzymanie wilgoci we włosach oraz zapobieganie puszeniu się i elektryzowaniu się włosów.

2. REMINGTON PRO SOFT CURLS – powłoka ceramiczna pielęgnuje włosy, nadając im blask, miękkość oraz zdrowy wygląd.

3. CERASERIES WAND – lokówka ceramiczna, która ma większą średnicę, bardzo szybko się nagrzewa, dzięki czemu zapewnia szybki i perfekcyjny efekt.

Mimo, że lokówki ceramiczne mają zdecydowanie lepszy wpływ na włosy niż te zwykłe, warto przy ich częstym stosowaniu zadbać o odpowiednią pielęgnacje włosów.

inaczejmowiac.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here