Kreowanie rzeczywistości, kierunkiem przyszłości

Co roku tysiące absolwentów szkół średnich borykaja się z wyborem idealnej uczelni z wymarzonym dla siebie kierunkiem. Czujesz, że nie jesteś humanistą, ale nie masz pojęcia, jaki kierunek jest odpowiedni dla ścisłego umysłu? Nie chcesz siedzieć nad nudnymi tabelkami matematycznymi, chcesz mieć realny wpływ na kreowanie rzeczywistości. Codziennie zmierzać się z nowymi wyzwaniami albo budować strategię marketingową firm?

Idealnym wyborem dla Ciebie będą studia social media. Czyli praca związana z reklamą i marketingiem, budowaniem marki i Public Relations. Widzisz siebie na stanowisku związanym z content marketingiem lub mediami społecznościowymi? Nieważne, czy kiedy skończysz studia, większy zasięg będzie mieć Facebook, Instagram lub zupełnie inna platforma. Kierunek Komunikacja i social media nauczy Cię nie tylko aktualnych trendów w PR i marketingu – pokaże także jak aktualizować swoją wiedzę i dostosowywać ją do dynamicznie zmieniających się realiów.

Oprócz tego opanujesz komunikowanie się organizacji biznesowych z rynkiem, klientami czy przedstawicielami władz społecznych i politycznych. Jest to kierunek dla  pasjonatów Internetu. Studia przygotowują do pracy nie tylko we współczesnych mediach, ale też w mediach przyszłości. Po tych studiach będziesz mógł zająć się kampaniami wizerunkowymi i reklamowymi, a także zbudować strategię marketingową różnych firm.

Bardziej niż przeglądanie Facebooka interesuje cię, jak jest zbudowany? Może marzysz, aby kiedyś stworzyć konkurencyjny portal, odnoszący światowy sukces? Lubisz gry? Masz mnóstwo nowatorskich pomysłów, które chciałbyś zrealizować? Studia Informatyka, to kierunek, który powinieneś obrać, jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno pytanie. Właśnie tutaj zdobędziesz praktyczną wiedzę informatyczną oraz umiejętności techniczne w zakresie obsługi sprzętu informatycznego i oprogramowania.

Poznasz zasady projektowania systemów baz danych oraz narzędzia i techniki zarządzania nimi. Nauczysz się projektować, wykonywać i eksploatować sieci komputerowe. Jeżeli zamiast przebywać w mediach, wolisz je kreować, to czekamy właśnie na Ciebie!  

Jeżeli szukasz idealnej uczelni, która spełni Twoje wymagania, to wyżej wymienione kierunki znajdują się w ofercie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Jednej z najlepiej ocenianych prywatnych uczelni na terenie całej Polski.

Jest to największy w Europie Środkowej ośrodek kształcenia na odległość. 26-letnie doświadczenie uczelni oraz wykwalifikowana kadra, pozwala na rozwinięcie praktycznych umiejętności studentom oraz znalezienie wymarzonej przez nich pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here