Język chiński nie taki trudny jak się wydaje

Większości ludzi wydaje się, że język chiński jest bardzo skomplikowany a co za tym idzie trudny do nauczenia się. Nic bardziej mylnego. Tego rodzaju myślenie nie zaprowadzi was do nikąd. Tym bardziej nie pomoże wam poszerzyć waszych umiejętności lingwistycznych. Należy podkreślić, że wobec tak spopularyzowanego użycia języka angielskiego warto rozwinąć swoje zainteresowania w kierunku innych języków. Jeżeli chodzi o gramatykę, język chiński jest dużo prostszy od Polskiego. Największą trudnością dla całej masy ludzi jest nauka chińskich znaków, ponieważ w alfabecie chińskim funkcjonuje ich aż kilka tysięcy. To one i wymowa są czynnikami które chyba najbardziej zniechęcają ludzi do nauki.
Program hanzilla.pl znacznie ułatwia naukę języka chińskiego poprzez interaktywną naukę znaków chińskich oraz tonów. Program występuje w dwóch wersjach dla dorosłych oraz dla dzieci które to różnią się od siebie cenowo. W związku z tym że projekt dofinansowany został ze środków Unijnych nie jest bardzo drogi. Osoby dorosłe za możliwość efektywnej nauki języka chińskiego zapłacą 70zł. Pakiet interaktywnej nauki dla dzieci to koszt jedynie 15 zł.
Już kilka chwil dziennie spędzone na nauce za pomocą programu hanzilla z pewnością przełoży się na efekty w postaci większej świadomości i lepszej orientacji w chińskich znakach. Każdy więc niezależnie od wieku ma możliwość poznać ten wspaniały język z kraju Środka tym bardziej, że Chiny stanowią jedną z najbardziej dominujących gospodarek na Świecie. Jest to z pewnością dobry powód aby zasiąść do programu hanzilla i zacząć się uczyć bawiąc.

forum-liderow.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRyzyko w górach
Następny artykułZiemniaki a odchudzanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here