Ile kosztuje urządzenie przyjęcia w restauracji?

0
7516

Coraz częściej organizujemy przyjęcia rodzinne poza domem. Urodziny, chrzciny, komunie, wesela, rocznice to tylko niektóre z tych okazji, które możemy świętować także w restauracji.

Samodzielne urządzenie przyjęcia jest związane z wieloma obowiązkami. Zrobienie zakupów, gotowanie, sprzątanie przed i po przyjęciu – nie każdy ma na to czas lub po prostu nie ma ochoty, aby w ważnym dniu spędzać czas tylko w kuchni i ze ściereczką w dłoni.

W związku z tym popularne stały się obecnie przyjęcia rodzinne w restauracjach. Można świętować wtedy przy dobrym jedzeniu, w eleganckich wnętrzach i w miłej atmosferze – z pełną obsługą, czyli to zdecydowanie najwygodniejsza opcja na przyjęcie. Z jakimi kosztami trzeba się wtedy liczyć?

Co wpływa na koszt organizacji przyjęcia w restauracji?

Ceny regulowane są w tym przypadku przez szereg różnych czynników. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • Wybrany lokal – jego lokalizacja, prestiż, cennik.
  • Oferta lokalu – wybrane menu, dodatkowe atrakcje.
  • Czas imprezy – dłuższe świętowanie to wyższy koszt.
  • Liczba uczestników – przy większych imprezach można często otrzymać rabaty.

Wobec tego ceny mogą być naprawdę zróżnicowane i wszystko zależy od tego, na jaką dokładnie ofertę się zdecydujemy.

Przykładowe ceny organizacji imprez w restauracjach

Za przyjęcie, które ma obejmować tylko podanie kawy lub herbaty, czyli ciepłych napojów, a także ciast, zapłacimy najmniej. W tym przypadku cena za jedną osobę wynosi najczęściej od około 40 do 60 złotych.

Więcej zapłacimy już za imprezę, która ma obejmować również obiad, a także ciepłe napoje i słodki poczęstunek na deser. Wówczas koszt wynosi zwykle od 50 do 100 złotych za jedną osobę.

Najwięcej będą kosztowały z kolei imprezy, które będą obejmowały ciepłe napoje, słodkości, obiad oraz kolację. W takim przypadku trzeba liczyć się z wydatkiem od około 80 do nawet 200 złotych w zależności od wybranego lokalu.

Jeśli chcesz, aby ważne przyjęcie organizowała restauracja Lublin to także idealne miejsce, aby dobrze się bawić. Sprawdź oferty już teraz on-line!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here