Przeżycia dostarczające adrenaliny mogą być niezapomnianym prezentem dla ukochanej. Niebanalny i ekscytujący pomysł na prezent dla żony to np. lot na paralotni, przelot samolotem nad miastem czy kurs jazdy po bezdrożach w ekstremalnych warunkach.

Kobiety kochają nie tylko diamenty, kochają też adrenalinę. Dlatego ekstremalne prezenty to świetny wybór na urodziny dla tych pań, które mogą być zmęczone rutyną, pracują wiele godzin za biurkiem lub marzą, by przeżyć niezapomnianą przygodę w powietrzu lub na lądzie.

Skok ze spadochronem i na bungee – prezent dla odważnych

Zamiast perfum, kolejnej pary butów czy biżuterii warto wybrać prezent dla żony, który na długo zostanie w jej pamięci i dostarczy emocji. Dla odważnych kobiet trafionym podarunkiem może być zorganizowanie skoku ze spadochronem lub na bungee. Wysokość, prędkość i zapierająca dech w piersiach adrenalina to miła odmiana od banalnych, „uniwersalnych” prezentów.

Skok ze spadochronem można zorganizować od kwietnia do końca października, a jego koszt to kilkaset złotych. Prezent obejmuje szkolenie przed skokiem, wypożyczenie kombinezonu i gogli, wzniesienie się na wysokość 4 tysięcy metrów, sam skok z instruktorem i lądowanie. Dodatkowo można zamówić uwiecznienie podniebnej przygody na filmie lub zdjęciach.

Alternatywą jest ekstremalny skok z dużej wysokości – na bungee lub innymi technikami, np. dream jump.

Lot nad miastem lub nad górami – adrenalina i widoki zapierające dech

Ekstremalnym przeżyciem, które można zafundować ukochanej na prezent urodzinowy, na Dzień Kobiet, rocznicę czy inne ważne okazje, to lot balonem, awionetką, paralotnią lub motolotnią. W trakcie lotu z wykwalifikowanym personelem można podziwiać widoki, można też wykonywać akrobacje.

Szybowanie na paralotni trwa zwykle około 15 minut. W tym czasie można wznieść się na ponad 500, a nawet na ponad 800 metrów. Lot balonem trwa około pół godziny, a cała usługa wraz z powrotem na miejsce startu – około 3 godziny. Lądowanie balonem celebruje się lampką szampana.

Offroad i wyścigi gokartów jako prezent dla miłośniczek czterech kółek

Kobiety twardo stąpające po ziemi i miłośniczki szybkiej lub ekstremalnej jazdy ucieszą się z prezentu w postaci kursu jazdy offroadowej lub zaproszenia na wyścigi gokartów. Strome podjazdy, przejazdy po piaszczystym i trudnym terenie czy pokonywanie przeszkód terenowym autem ucieszą fanki motoryzacji kochające adrenalinę. Panie lubiące prędkość i rywalizację ucieszy prezent w postaci udziału w wyścigów gokartów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here