Czy wiesz, że 90% stanowisk pracy w UE wymagać będzie choćby podstawowej umiejętności w obsłudze komputera? Czy wiesz, że w Polsce z roku na rok zwiększa się nasza znajomość dotycząca jego obsługi i korzystania z komputera w miejscu pracy? Jednak to wciąż kropla w morzu potrzeb. Kropla tym bardziej, że wciąż pojawiają się nowe programy , nowe technologie, sprzęt, technika pędzi do przodu a my nie potrafimy dotrzymać jej kroku. Nic dziwnego, przecież większość osób zwłaszcza starszych ogranicza swoją naukę do włączenia komputera i uruchomienia folderu z pasjansem.

Czy wiesz, że istnieje narzędzie skrótowo zwane ECDL czyli Certyfikat Umiejętności Komputerowych , te umiejętności sprawdzający o oceniający?

To narzędzie będzie i jest szczególnie przydatne pracodawcom pragnącym sprawdzić wiarygodność stopnia umiejętności obsługi komputera swoich pracowników.

Jeżeli masz duże wątpliwości co do swoich e-kompetencji komputerowych zapoznaj się z naszą ofertą.
Prowadzimy szkolenia w zakresie pracy z komputerem. Mamy kilka stopni zaangażowania. Działamy sprawnie, ciekawie i skutecznie. Dzięki nam twoje e-umiejętności znacznie się poprawią a w razie potrzeby osiągną pułap najwyższy.

Nie znajdziesz na rynku oferty tańszej , nie znajdziesz osób prowadzących lepiej zorganizowane zajęcia pod kątem nauki i skuteczniejszych w swoich dokonaniach.
Mamy na koncie setki sukcesów, tysiące zapełnionych miejsc pracy po podniesieniu e-kompetencji w naszej szkole. Zapraszamy.

challengegroup.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here