Zastanawiałeś się nad kształtem donic, którymi chcesz ozdobić swoje otoczenie i masz dylemat w jakim kształcie je wybrać ? Bez wątpienia donice są oryginalnym pomysłem na dekoracje wnętrza domu czy ogrodu.
Podpowiadamy. Prostokątne donice cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem wśród wielu klientów. Donice te są idealnym uzupełnieniem pomieszczeń biurowych, dobrze wpasują się też w salonie czy na tarasie i w ogrodzie. Donica prostokątna umożliwi nam tworzenie wyjątkowych kwiatowych kompozycji.

Prostokątne i kwadratowe doniczki mogą być ustawiane we wnętrzach i na zewnątrz, są odporne na zmienne warunki naszego klimatu, zazwyczaj wykończone twardym lakierem lub polerowane. Powierzchnia donic prostokątnych może być błyszcząca lub matowa. Szczególnie efektownie prezentują się duże białe donice umieszczone w salonie.

Większość donic prostokątnych wymaga wcześniejszego ich zamówienia u producenta lub w sklepie , bo robione są ręcznie, można je zamawiać „”pod wymiar”” zgodnie z Państwa sugestiami. Czas oczekiwania na prostokątne doniczki robione pod wymiar to zwykle 3-6 tygodni.

A zatem jeżeli szukasz ciekawego dodatku do swojego mieszkania, wybierz prostokątne donice, które świetnie prezentują się w nowoczesnym wnętrzu. Ich prosty kształt w połączeniu z wyrazistym, połyskującym kolorem stanowi atrakcyjny dodatek do każdego pomieszczenia. Nie tylko prostokątne donice sprawiają wrażenie nieco modernistycznych, w podobnej stylistyce utrzymane są również kwadratowe doniczki, które można nabyć w różnych rozmiarach i formach wykończenia powierzchni: w połysku i w macie. Donica prostokątna będzie idealna dla wielu roślin, w tym kwiatów rocznych, niewielkich drzewek i krzewów, zaś kwadratowe doniczki to doskonała ozdoba dla pojedynczych większych roślin, kolorowych kompozycji złożonych różnych kwiatów oraz charakterystycznych nowości.

Pozazdroszczą ci wszyscy, którzy odwiedzając Cię, zobaczą u Ciebie donice prostokątne, w których stworzyłeś mini ogródek, bądź hodujesz ozdobne drzewko owocowe czy krzewy róży chińskiej. Wśród prostokątnych donic oraz kwadratowych doniczek wyróżniają się szczególnie duże białe donice, których powłoka zazwyczaj jest lekko polakierowana. Duża biała donica prostokątna będzie pasować do większości wnętrz, sprawdzi się także na balkonie, tarasie czy w ogrodzie.

Donica prostokątna wydaje się być znacznie lepszym wyborem od standardowych owalnych form, ponieważ wygląda bardzo nowocześnie.

Nie zwlekaj, ozdób swoje otoczenie donicą prostokątną. Duże białe bądź kolorowe donice szczególnie cechują się modernistycznym designem. To także świetny upominek dla osób, które dopiero rozpoczynają urządzanie swojego mieszkania. W donicy prostokątnej każda roślina będzie wyglądać wspaniale.

otoli.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNr VIN – Audi
Następny artykułPolskie kosmetyki naturalne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here