Dlaczego warto zapisać się na kurs Pythona

Choć JavaScript cieszy się opinią najpopularniejszego języka programowania, warto znać i poruszać się również w takich środowiskach jak Python. Dlaczego nasz specjalistyczny kurs stanowi dla Ciebie wyjątkową okazję? Które umiejętności rozwiniesz dzięki nauce? Sprawdź odpowiedź na powyższe pytania i rozszerz swoje programistyczne kompetencje, zyskując dodatkowe perspektywy zawodowe.

Intuicyjny i przyjazny język programowania

Rozwijany od 1991 roku język programowania Python uchodzi za rozbudowany, a zarazem czytelny i przejrzysty, w związku z czym przyjazny nawet dla początkujących programistów. Stał się popularny jako następca języka ABC. Dość powiedzieć, że właśnie przy jego użyciu został napisany serwis YouTube. Nie tylko Google, ale również IBM czy NASA to przykłady podmiotów o międzynarodowym zasięgu, które w swoich aplikacjach odkryły wiele zalet Pythona. Oferowany kurs otwiera wiele ścieżek kariery, które w połączeniu z ambicją i dążeniem do rozwoju mogą zaprowadzić nawet do największych korporacji działających w Polsce i zagranicą.

Skrypty, aplikacje, serwisy – za pomocą jednego z najbardziej docenianych języków programowania da się stworzyć naprawdę wiele interesujących narzędzi i rozwiązań odpowiadających na zapotrzebowanie współczesnego świata. Python jest wykorzystywany między innymi w operowaniu dużymi zasobami danych, a specjaliści w zakresie data science są dziś jednymi z najbardziej rozchwytywanych ekspertów na rynku pracy. Programiści, analitycy, pasjonaci – nasz kurs jest skierowany do osób, które chcą się uczyć i rozwijać, bazując na merytorycznej wiedzy doświadczonych szkoleniowców.

Atrakcyjne perspektywy na rynku pracy

Znajomość kilku języków programowania daje bardzo szerokie możliwości w trakcie poszukiwania pracy. Mogą się o tym przekonać zarówno początkujący, jak i bogaci w doświadczenia i staż pracownicy. Nieprzypadkowo organizujemy kurs Python w Krakowie, gdzie swoje siedziby ma wiele firm z branży IT.

Nowymi umiejętnościami mogą być zainteresowani nie tylko programiści, ale też osoby poszukujące swojego miejsca we wciąż rozwijanej dziedzinie data science. Można powiedzieć, że choć w Polsce panuje już deficyt specjalistów, rozwój technologii i przemiany rynkowe będą jeszcze silniej wzmagać popyt na pracowników, którzy potrafią poruszać się w różnych środowiskach.

Kilka tysięcy złotych netto na start to kolejny argument. W branży IT doświadczenie oraz umiejętności potwierdzone certyfikatami pozwalają w relatywnie krótkim czasie osiągnąć bardzo dobrą pozycję na rynku pracy. Zarobki rzędu kilkunastu tysięcy złotych dla cenionych fachowców, znających między innymi język Python, przestały zadziwiać, a jedynie inspirują do wytężonej nauki.

Nasz kurs pozwala poznać niezbędne podstawy atrakcyjnego i przyjaznego języka programowania. Nabyte umiejętności warto rozwijać samodzielnie, spędzając godziny na tworzeniu własnych skryptów, aplikacji, serwisów albo przetwarzaniu dużych ilości danych. Praktycznie wykorzystana wiedza owocuje kompetencjami pożądanymi przez pracodawców, do których należą największe marki na polskim i światowym rynku.

Oprócz kursu Pythona rozwijamy również szkolenia w popularnych i pożądanych na rynku IT językach Java oraz Javascript/React – zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here